fayans kırmadan su tespiti

Fayans kırmadan su tespiti yapının kırılmasının önüne geçmek için kameralı cihazlarla uzman tesisatçılar tarafından yapılan çalışmalardır. Genellikle bir dairede kaçak varsa onun bulunması için fayansların kırılarak arızanın yerini bulmaya çalışmaları geleneksel tesisatçılar tarafından yapılır. Uzman Tesisat firmamız fayansları kırmadan su kaçağı olan yeri tespit edebiliyor.

Ev ve iş yerlerinde yaşanan tesisat sorunları en çoğu kalitesiz malzeme kullanılması nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Mütahitler inşaatı yaparken ucuz olsun diye kullandıkları kalitesiz malzemeler ileride ev sahiplerine sorun çıkarmaktadır.

Fayans Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları ev sahiplerinin hiç sevmediği bir tesisat sorunudur. İnşaat yapısı içerisinde olan tesisat üzerindeki su kaçağını tespit etmek için bütün fayansların kırılması gerekir buda ev sahibi için yüklü bir miktarda tadilat masrafını beraberinde getirir. Tabi bu yöntemler oldukça eskide kaldı. Şimdi ise fayans kırmadan su tespiti yaptırarak bu sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.

Fayans kırmadan su tespiti plastik boruda su kaçak bulan firmadır. Plastik, demir, kalorifer, kombi su boruda robot araştırma cihazımız ve sızıntısı yerini tam olarak görüntüleyen ekipmanlarımız ile her zaman desteğe hazırız.

Fayans kırmadan su kaçağı tespiti plastik boruda su sızıntısı yeri bulan servistir. Plastik boru kaçakları nasıl bulunur? Evdeki rutubet, küf sorunu su geçişi sırasında parkeyi, duvarı ıslatması nedeniyle olabilir. Örneğin atık su kaçağından oluşan rutubetlenme probleminin kaynağı için evinizdeki tüm gider tesisatlarının içini kameralı su kaçağı tespiti ile bakarak bulmaya çalışırız. Gidere sert ve ağır yabancı cisimler atılır ve uzaklaşamazsa çatlama yapmış olabilir ve farklı nedenlerden dolayı da oluşabilir. Plastik şebeke boruda su kaçağı tespiti için ise yine kırmadan analiz olan kabarma, ıslanma, koku, duvardaki boyanın akması, su sesi gibi pek çok belirtiyi inceleriz. Duvarın içinde tiz bir şekilde su sızıntısı yoksa ses dedektöründe bunu duymamamız gerekir. Fakat sızıntı noktasına mikrofon alıcısını tuttuğumuzda net olarak yerini saptar ve hatasız şekilde işaretleyerek ekibimiz hemen onarıma geçebilir.

Fayans kırmadan su tespiti banyoda tavanında rutubeti durduran firmadır. Rutubet nasıl durur? Kaçak nerede ise cihazla bulunur ve onarım ile durur. Apartmanı, daireye havalandırarak bunu yapamazsınız ve kendiliğinden de düzelmez. Hatta kırmadan su tesisat onarımı için kimyasal ilaç desteği de sunan firmamız ile bu yönde kullanımın mümkün olup olmadığımız ekibimiz basınç testi veya farklı bir takım analizlerle ile hemen size söyleyebilir.

 

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55