su kaçıran makine ile bulan tesisat firmaları

Su kaçıran makine ile bulan tesisat firmaları arasında Uzman Tesisat kameralı robot cihazla noktasal olarak su kaçağı olan yeri tespit ederek gereken onarım işlemlerini garantili olarak yapmaktadır. Avrupa ve Anadolu yakasında servis veren firmamıza iletişim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Su kaçıran yer bir pvc boru veya pimaş borusu olabilir bunu bulmak için gerekli test ve ölçüm cihazlarına sahibiz. Bizi arayarak kırım döküm derdinden ve yüksek maliyetli tesisat onarımlarından kurtulabilirsiniz. Üstelik yapılan onarım çalışmalarımız firma tarafından 1 yıl garantilidir yani tesisatın aynı yerden su akıtması durumunda biz ücretsiz olarak servis vermeyi garanti ediyoruz.

Su Kaçıran Yeri Makine ile Bulan Tesisatçı

Tesisatta su kaçıran makine ile bulan tesisat firmaları beton arası su kaçak onarım firmasıdır. Beton arasından gelen suyu bulma kırmadan nasıl yapılır? Sızıntıya son vermek tesisat mı izolasyon mu gibi soruların cevabını bulmaktan geçmektedir. Banyo yaparken zemin hep ıslanır ve fayansın arasından bu tarihlerde alt kata su akması olabilir. Kuruma yapar ve tekrar oluşur fakat temiz su borularında devamlı olur ve bu ikisi arasındaki farkı cihazlarımız ile gayet iyi bir şekilde bulmaktayız.

Dairede su kaçıran makine ile bulan tesisat firmaları betondan lağım su akmasını onaran firmadır. Beton içindeki gider borusunda kırık yerler, patlak varsa bu kanal içerisine kamera takılmasına geçilir. Tesisat hattı kullanılır. Ne bir kırma dökme ne de tesisata zarar verilir. Atıklar nereden geçiyor ise kamera başlığı ve devamındaki özel kablolama sistemi ile görüntü alınır ve 20-30 metre bile bu yapılabilir. Işıklandırması gayet güçlü olup, sızıntı noktası bulunur ve onarımda size bilgi verilerek yapılır. Beton arasından alt kata su akması problemlerinde ise su kaçağı bulan firmalar olarak dairenizle alakalı su borularında basınç testi yaparak eğer ki bir sızıntı varsa netleştirmiş oluruz ve böyle bir durum yoksa da bilirkişi raporu düzenleme bile yapabiliriz. Bundan sonraki süreci iki farklı senaryo ile anlatalım.

Boruda su kaçıran makine ile bulan tesisat firmaları beton arası çatlağı kırmadan onaran servistir. Beton arasındaki çatlağı ilaç basılması ile onarımı kısa sürede yapılabilir ve alacağımız önlemler ile kesinlikle izolasyona dair vakalar görülmeyecektir. Tesisattaki su kaybı ise ses dedektörü ile suyun çarpmasındaki gürültüyü takip eden makinemiz ile yapılır. Nokta konumu işaretlenir ve su kaçağı cihazları ile o noktaya matkap kullanılması sonucunda kırılması uygulanır. Dirsek gibi küçük bir parçadaki kaynak bölgesindeki aşınma veya basınçtan patlama gibi bazı sebeplerden dolayı oluşabilecek veya farklı türlerdeki her türlü hasarı garanti süreli olarak ekiplerimiz onarır, testleri uygulanır ve garanti sürenizi hemen başlatabilir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55