Fulya Su Kaçağı Tespiti

Fulya su kaçağı tespiti yapan cihazlı ve robotlu tesisatçı ustalarımız gizli su kaçaklarını kırmadan cihazla bulma servisi vermektedir. Uzman tesisat ev ve iş yerlerinde yaşanan su sızıntısı problemlerini gelişmiş cihazlarla bularak onarır.

Fulya Su Kaçağı Makinalı Tesisatçı

Şişli fulya su kaçağı bulma ekiplerimiz alaturka sifon borusunda sızma şikayetlerinde su kaçağı yer tespiti çalışmalarını yapabilir. Sızan suyun dışarı çıkması esnasında illaki sizin katınızda belirti olacak diye kural yoktur. Sifon hortumu biraz uzundur ve alaturka tuvalete yakın bölgede sızma olabilir ve alt kat komşunun tuvalet tavanında su damlatması görülebilir. Yapmamız gerekenleri hemen yazalım. Fulya su kaçağı tespiti işlemleri ile sızan suyun çıkışı esnasında göz ile görülmese bile yalnızca sesleri dikkate alarak kararlar verebileceğimiz detektör cihazlar vardır. Elite su kaçağı cihazları olarak da yazabiliriz. Betonun içinde ne kadar geride olsa de küçük ses dalgalarındaki seviyeyi yükselterek onu dinlememizi sağlar. Bu sesler cihaz yazılımı ile yorumlanır ve grafiklere dökülür. Yani sifon borusunu göremiyor olsak bile nerede sızma meydana geldiğini anlayabilir ve o aşamada kararlar alabiliriz. Aldığımız kararlar genelde parça değişimi üzerine olmaktadır. Yani duvardaki fayanslardan birkaç tanesi sifon hortumu uzunluğu kadar alan kırılarak parça değişimi yapılır. Uzun bir vakit almaz ve biz yeni sifon hortumu takımından sonra yeni fayansları döşeyerek eksik işlem üretmiyor ve kaliteli adımlar atmaya devam ediyoruz.

Fulya su kaçağı tespiti dikkatli ve sorunsuz işlemleri sizlere sunan su kaçağı tespit cihazı sistemlerini kullanmaktadır. Uyguladığımız tüm işlemlerden sifon problemlerinden ibaret değildir. Daha geniş bilgi almak için bizi arayınız ve her zaman aynı gün içinde servis işlemlerini uyguluyoruz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55