Sultangazi Cihazla Su Kaçağı Bulma

Sultangazi cihazla su kaçağı bulma firmamızda kırmadan robot maknalı sistemle su kaçağı tespiti ve onarım hizmeti vermektedir.  Su kaçağı tespit bulma ile bizler binada hatalı montajı yapılan temiz, atık, sıcak su borularını bulacak cihaz ile analiz yapabilen sistemlere sahibiz. Sorunu binayı yıpratmadan bulmak son derece önemlidir ve bizde tam olarak bunu yapmaktayız.

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti Sultangazi ile birinci sınıf su kaçağı bulan firmalar olarak su arıza tespiti sorunlarınıza tam yanıt vermekteyiz. Hatalı montajı olan su borusunda esnemeler ve yırtılmalar zaman içerisinde olabilir. İnşaat aşamasında bu alandaki ustanın veya yardımcı ekibin yapmış olduğu hasar nedeni ile binayı boşaltmanıza gerek yoktur. Arızalı olan kısımları anlamak için tam kapasite borulara su aktarıldığından emin oluruz. Zaman zaman ekip arkadaşımız vanayı açıp kapatır ve bu esnada dairesel bir vantuza sahip olan ve dokunduğu bölgedeki ses dalgalarını yükselterek dinleyebileceğimiz cihazı kullanırız. Bu mekanizmanın farklı modelleri toprak altındaki su sızıntı yerini bulmak içinde kullanılmaktadır. Bina içinde tüm alanı hızlıca tarar ve bazı işaretlemeler yaparız. Bazen ise çok cılız belirtiler için zamanlama yaparak, cihazı bırakır ve orada çalışmasını sağlarız ve matkap ile her zaman doğru noktayı buluruz.

Sultangazi cihazla su kaçağı bulma ile villa, lüks daire, müstakil ev veya apartman dairesinde kırmadan, betona veya fayansa zarar vermeden su kaçağı bulan tesisatçı kapsamında hizmet üretiyoruz. Her şey Avrupa standartlarında olup, parça değişimi ve kırılan betonun veya fayansın onarımı dahil bizlere ulaşabilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55