Habibler Su Kaçağı Tespiti

Habibler su kaçağı tespiti yapan cihazlı ve makinalı tesisatçı sayesinde kırmadan dökemden su kaçağı bulma servisi alabilirsiniz. Su kaçağı tespit bulma yani Uzman tesisat aynı gün içinde profesyonel cihazlarla ev ve iş yerlerinde oluşan su kaçaklarını tespit etmektedir.

Habibler Kamera Robot Cihazlı Tesisatçı

Habibler cihazlı su kaçağı bulma ile rezervuarın su akıtması, taşma yapması gibi konularda güvenilir İstanbul su kaçağı bulan firmalar gibi düşünceleriniz varsa bizi arayınız. Rezervuar iç şamandıra arızası için teknik servis, kumanda paneli problemleri onarımı veya farklı sistemler için her zaman arayabilirsiniz. Habibler su kaçağı tespiti ile teras katında akıntı olması için su kaçağı bulan tesisatçı olarak görev alanlarımız neler anlatalım. Teras içerisinde çok sayıda boru bağlantısı vardır. Tıpkı bir daire gibi düşünelim. İlk başka koku hangi türden kaynaklandığı hakkında ön bilgi verir. Atık kokusu yoksa sıcak veya soğuk su hatlarını kontrol etmemiz gerekir. Bunun için iki cihaz ile işleme başlarız. Termal cihaz ile teras katında duvar içinde olsun veyahut fayansın altına döşenmiş ne kadar sıcak su borusu varsa yalnızca görsel açıdan sağlık durumlarını görebiliriz. Bir diğer çalışma ise bu sefer ilgili ses dalgalarını dinleyecek aygıtın bahsettiğimiz şebeke borularının geçtiği bölgelerde dıştan başlayarak incelenmesidir. Sizde bilirsiniz ki sızdıran su borusu varsa belli bir miktarda gürültü çıkartır. Yoğun gürültü veya ne kadar küçük sesler bile olsa bu cihaz ile yerlerini bulabilir ve işaretleme yaptıktan sonra çok geçmeden kırılacak kısmı görürüz.

Habibler su kaçağı tespiti çalışmaları kırmadan su kaçağı tespiti yapılır. Akabinde doğru ve kaliteli analiz sonucunda ne kadar sorun varsa o bölgelerde matkap ile çalışmalara başlarız. Bazen ise kılcal sızıntıları durdurmak için kimyasal kullandığımız oluyor. Kısacası cihaz ile araştırılması gerekir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55