İkitelli Su Kaçağı Tespiti

İkitelli su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda makinalı robotla su kaçağı bulma servisi verilmektedir. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Başakşehir ilçesine hizmet vermekteyiz.

İkitelli Makinalı Su Kaçağı Bulma

Başakşehir İkitelli su kaçağı tespiti ile tuvalet fayansından hava kabarcığı gelmesi veya su kaçağı yer tespiti gibi alanlarda özel cihazlar ile destek veriyoruz. Şöyle ki zeminden gelen suların yerini bulmak için dinleme teknolojisini kullanırız. Özellikle şebeke hattı delinme problemi gibi konularda noktasal yerini bulabiliyoruz. İkitelli su kaçağı tespiti olarak aklınıza ne kadar sıcak veya soğuk su borusu varsa onların üzerinde dinlemeler yapabileceğimizi yazmak istiyoruz. Kombi sıcak su borusu bakım hizmeti için içeriğine sıcak suyun akmasını sağlarız. Bu esnada termal cihaz ile duvar içinden geçen bu ısınan suyun nerede kirişler, duvar içlerinden başlayarak akmaya başladığını görürüz. Bu sayede onarım için kırılacak bölgenin çok aza indirilmesi mümkündür. Ayrıca şebeke hatları için ısıya yönelik değil, açığa çıkan seslere yönelik su kaçağı cihazları ile yararlanırız. Yani ses aygıtları önemlidir. Örneğin, taharet musluğu duvarı, mutfak lavabosu duvarı veya banyo zemini gibi bölgelerde sesleri grafiksel aktarımlar ile analiz edebiliriz. Yine onarım için tıpkı bir önceki açıklamamızda olduğu gibi bazı parça değişimleri gereklidir.

İkitelli su kaçağı tespiti sizlere aynı gün servis çalışması ile su kaçağı tespit cihazı işlemlerini garantili sunmaktadır. Fayans kırılırsa yenisini takabilecek veya duvar kırılırsa onarabilecek, sigorta firması desteği olan, parça için ayrıca garanti süresi veren tecrübeli firma arayışındaysanız bizleri arayınız. Gelişmiş kamera sistemleri ile atık kanalı içinde gözlem ve aynı şekilde parça değişimleri de uygulamaktayız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55