İstoç Su Kaçağı Tespiti

İstoç su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden robotla su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak İstoç‘a servisimiz bulunmaktadır.

Evinizde bulunan su kaçağını bulmak için noktasal tespit yapmaktayız. Banyonuzdan aşağı kata su akıyor olabilir dert etmenize gerek yok 0533 355 94 93 no’lu telefonumuzu arayarak Uzman Tesisat‘a yani bizlere ulaşabilir , bizde sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

İstoç Su Arıza Tespiti

İstoç su kaçağı tespiti teknoloji ile iç içe firmadır. Sızdıran borularda onarım imkanı veren ilaçlı sıvılar ile bazı su sızıntısı türlerinde hasarsız çözümler sunabilen su kaçağı bulan firmalar olarak en iyi su kaçağı bulma kalitesini sizlere sunuyoruz. Uygulanacak yarım saat içinde test pompası ile su kaybı içinde olan şebeke hatlarında (plastik ise) bu tür çözümler vardır. İstoç su kaçağı tespiti aklınıza gelebilecek her türlü şebeke ve atık borularında kaçak arama işlemi yapabilir. Su borusunda tamir imkanları arasında bazı kameralı su kaçağı tespiti ile gözlem yapılmasından sonra alakalı sıcak su sistemlerinde analizi yapabiliriz. Kombiden, güneş enerjisinden, kat kaloriferi, merkezi ısıtma sisteminden gelen sıcak suyun alt kata su sızıntısı şeklinde akması veya farklı türlerde şikayetlerde duvara, zemine tutulacak bu cihaz ile petek borularında kaçak araması da yapabiliriz. Sızan kısımlardan tutun da alakalı borulardaki sıcaklık ne kadar ve betonda neden ıslaklık oluştu gibi çoğu sorunu tespit etmekle birlikte onarım imkanını da aynı gün sunabiliriz. Özellikle radyatördeki kaçak yerlerini onarmak için özel kimyasallar olduğu gibi eğer tadilat çok gerekli ise bizler duvar ustası desteği ile onarım imkanını da sunmaktayız.

İstoç su kaçağı tespiti lağım borusuna atılan cam kırıklarından, jilet veya farklı maddelerden sonra oluşan atık kokusu yerini kırmadan bulma amaçlı su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimizi görevlendirebilir. Yalnızca kameralar ile atık dışkılar hangi borulardan geçiyorsa su kaçağı yer tespiti ile alakalı robot cihazın oradan görüntü alması tam noktasal yerlerin bulunmasını sağlamaktadır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55