Su kaçaklarını kırmadan dökmeden yapan yerler

Su kaçaklarını kırmadan dökmeden yapan yerler veya firma bilgileri İstanbul genelinde Uzman tesisat iletişim 0551 231 83 55 i arayabilirsiniz. Firmamız 9 servis aracı ile aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde oluşan su sızıntısı problemlerini gidermektedir.

Evinizden alt kata bir su akıntısı var ise dairenize sıradan tesisatçıları almayın birbirinden farklı tesisatçıların çözüm bulmadığı sorunları çözmekteyiz. Kırmadan dökmeden boruları yerinden sökmeden noktasal su kaçağı bulma servisi veriyoruz.

Su Kaçağına Kırmadan Müdahale

Su kaçaklarını kırmadan dökmeden yapan yerler yüksek bedel, maliyet ile değil ekonomik fiyatları, tarifeleri, indirimleri, kampanyaları olan su kaçağı bulan firmalar İstanbul bayisidir. Mutfakta yeri bulunmayan su sesleri mi var? Mutfak su tesisatında su kaçağı bulma işlemlerinin yapılmasını mı istiyorsunuz? Duvardaki su akıntısının kaynağını, hangi borudan suyun damladığını cihazlar ile bulunmasını mı istiyorsunuz? Su kaçağını kırmadan dökmeden yapan yerler lağım hat sistemlerinin içindeki kanallarda derin ve uzun sürmeden kameralı su kaçağı tespiti yapabilir. Buradaki amaç çatlayan ve lağım suyunun bina içinde yayılmasına sebep olan kanalları bulmaktır. Dairelerdeki şüpheli tesisatlarda üstelik kırmaya gerek kalmadan 20 metreyi aşkın kablo uzunluğu ile yerlerini bulur ve orada araştırma yapıp, onarıma geçeriz. Mutfak lavabo sifonundan, batarya su borusundan alt kata su sızıntısı gibi vakalarda sifonun lavabo içinden damlatması durumu varsa az önce yazdığımız kameralar ile sorunu saptayıp onarabiliriz. Duvar içindeki su borusunda patlama, kırılma, damlatma varsa o halde yapacağımız akustik dinleme detektörü ile ses dalgalarının seviyesinin cihaz ekranında ve duyulacak ölçüde incelenmesi, tam yerinin bulunmasından geçmektedir.

Su kaçaklarını kırmadan dökmeden bakan yerler teras tavanında küflenme olması için onarmak, düzeltmek için su kaçağı bulan tesisatçı ekibi yanınızdadır. Mutfak tavanında sararma olmasını araştırabilecek tavana su akıtan boruları bularak, onarım yapabilecek su kaçağı yer tespiti ile içinden kombiden, güneş enerjisinden gelen sıcak su kaynaklarındaki sızmaları da anlayabilecek termal kameralar ile araştırma tekniklerini de kullanabilmekteyiz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55