Kameralı Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Kameralı su kaçağı tespiti yapan firmalar arasında Uzman Tesisat İstanbul genelinde servis vermektedir. Tesisat firmamız 4 şube 9 servis aracı ile yaşanan su arıza problemlerini aynı gün içinde gidermeye çalışmaktadır.

Su sızıntıları binalarda bir alt daireye inmesi durumu pek çok kez gözlemledik bu sorunu kameralı tespit cihazları ile kırmadan dökmeden çözüme kavuşturmaktayız.

Kameralı Su Kaçağı Bulma Servisi Telefonları

Kameralı su kaçağı tespiti yapan firma telefonu Avrupa Yakası : 0212 417 21 87 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 dır. Bina , iş yeri ve geniş alan su arıza tespiti için bizi tercih edebilirsiniz. Su kaçağı bulunduktan sonra onarım işlemleride firmamız tarafından garantili yapılmaktadır eğer sorun bir sene içinde aynı yerden tekrar ederse ücretsiz servis vermekteyiz. Kameralı su kaçağı tespiti yapan firmalar petek metalindeki ıslaklığı durdurabilecek kimyasal sıvılar kullanır. Peteklerin su akıtmasını engellemek bazı testlerin yapılması gerekir. Bu yüzey ıslaklıklarını kontrol etme, duvarı ıslatan petekleri bulma gibi adımlarda termal kamera seçeneği ile dıştan analizler yapılmasını sağlar. Petek metalindeki çürümeyi durdurmak için nano kimyasal takviyesi bu işlemin ardından yapılır. Örneğin, kombi varsa gösterge ekranı ile oradaki neticeleri inceleyebiliriz. Genelde etki süresi 10 dakikadan itibaren başlamaktadır.

Kameralı su kaçağı tespiti yapan firma tesisat borusu delinmesini onarmak için öncelikle kaliteli ses analiz teknikleri kullanmaktadır. Tüm kameralı su kaçağı bulan tesisatçı ekibinde bu bulunmaktadır. Su borusu kapakçıkları, boru hatları sesleri direkt iletir. Sızıntı yerleri görülmese bile seslerin cihaz ekranında netleştirilmesi ile anlaşılır. Seslerin biraz fazla iletildiği, çevredeki tüm seslerin tam o olarak kamufle edildiği yani filtrelendiği ses detektörü ile kısa sürecek kaçak su tespiti ile hasar almış su boruları bulunabilir. Lavabo duvarını ele alırsak orada avuç içi gibi sınırlı olacak kırılma ile başlar. Suyun aktığını görür ve orada gerekli düzeltmeleri yapabiliriz.

Kamera ile su kaçağı tespiti yapan firmalar hatasız olarak su borusundan damlayan suyu bulmak işlemi için kameralı su kaçağı tespiti özellikle ısı sistemlerinde analiz için termal kamera kullanır. Kombi, güneş enerji, kalorifer tesisatlarında kaçak arama cihazı da diyebiliriz. Beton veya fayans altına döşenen sıcak su borularında sızdıran yerleri kızıl ötesi sinyalleri yayması ile analiz etmeye başlarız. Öyle ki yapılacak işlemin ardından onarım yerleri de cihaza yansıyacaktır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55