istanbul robotlu pis su tespit fiyat

İstanbul robotlu pis su tespit fiyat 99 TL dir kameralı cihazla su tesisat arızasının yerini bulma servisi veriyoruz. Uzman tesisat aynı gün içinde kameralı robotla pis su tespiti yapmaktadır.

İstanbul robotlu pis su tespit su sızıntısını cihazla kırmadan bulan firmadır. Su sızıntılarını kırmadan bulmak için dikkatli adım atılması gerekir. Örneğin, şebeke hatlarını ele alalım. Musluk, sifon, vanaları kapatıp su saatini takip ettiğiniz hareketlilik varsa temiz su tesisatında kaçak var demektir. İlerleme hızına göre tazyikli damlatma yapan su borusu gibi farklılıklar mevcut olacaktır. Her iki olasılığı da betonu kırmadan İstanbul’da su kaçağı bulan firmalar olarak araştıracak güçlü teknolojik cihazlara sahibiz.

İstanbul robotlu pis su tespit sıcak su sızıntısını termal kamerayla hasarsız bulan firmadır. Gökkuşağı renkleri gibi ayrı ayrı ısı kaynakları için duvar, fayans içleri için inceleme yaptığımız cihaz kameralı su kaçağı tespiti yani termal kameralardır. Termal kamerayla su sızıntısı bulma kalorifer tesisatları, merkezi ısıtma boruları ve sayısız sıcak su kaynaklarında kullanılır. Borunun geçtiği hatlar çizgi şeklinde görülmektedir. Termal kamerayla akan suyu bulma için bu su tesisatı etrafındaki belirgin renklendirmelere bakarız. Su tesisatından 30 derecelik su mu geçiyor. Bu suyun aktığı beton içinde buna yakın sıcaklık değerleri olmalıdır. Yuvarlak ve daha farklı şekillerde boru tesisatından farklı alanlarda belirgin şekilde bunları görür ve o alan için ekiplerimiz su kaçağı tespit cihazı çalışmasını tamamlar onarıma geçerler.

İstanbul robotlu pis su tespit atık su sızıntısını giderici kamerayla araştıran firmadır. Yalnız bir cihaz ile tarama yapmayız. Termal kamerayla ısı analizi yapar ve o bölgeye ses detektörü takarız. Bundan daha önce ilgili kattaki kaçakları test pompası ile araştırırız. Hatta duvar içlerine yönelik yine dıştan analiz olan nem ölçer cihazı da kullanabiliriz. Ustalarımız karar verir ve sizlere İstanbul’da başarılı su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimizi 7/24 sunmaktayız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55