noktasal su kaçağı bulma

Noktasal su kaçağı bulma firması Uzman Tesisat robot kameralı makinelerle su kaçağı tespiti ve onarım servisi vermektedir. Aynı gün içinde yaşanan tesisat porblemlerini hızlı bir şekilde gideriyoruz.

Noktasal su kaçağının yerini bulma işlemi gerekli teknolojinin varlığının yanında, bilgi ve becerinin de etkili olduğu bir uygulamadır. Artık tesisat işleri yapılırken de teknolojiden faydalanılmaktadır. Hem doğru tespit yapılması hem de müşterilere daha iyi hizmet vermek adına noktasal su kaçağı tespiti yapılarak tesisat işleri kısa zamanda çözümlenebilmektedir.

Nokta Atışı Su Kaçağını Buluyoruz

Su kaçağı görünmez bir şekilde ilerleyen bir tesisat problemidir. Eğer su kaçağı kendini bir şekilde belli etmez ise varlığından uzunca bir süre haberinizin olması mümkün değildir. Bu nedenle de böyle sessizce ilerleye bir su kaçağını gözle görmek veya fayansları kırarak bulmak oldukça zordur. Çünkü görünmeyen ve kendini belli etmeyen bir kaçak için bütün fayansları kırmak oldukça anlamsız olur. Sadece size yeni bir masraf çıkmış olur. İşte bu gibi bir durumla karşılaşmamak için noktasal su kaçağı tespiti yapan bir firmaya veya bizim firmamıza ulaşabilirsiniz. Noktasal su kaçağı bulma işlemi için biz çeşitli teknolojik aletlerden yararlanıyoruz. Dinleme noktasalrı, test pompaları ve kameralar tesisat sektöründe su kaçağı bulmak için kullanılabilecek noktasalrdır. Bizde firma olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına bu aletleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Öncellikle kaçak olup olmadığını anlamak adına su vanasını kapatıp sayacın hala dönüp dönmediğini kontrol ediyoruz. Bunun dışında kaçağın belirtilerini gösteren fayanslarda nemlenme ve karama, duvarlarda nemlenme gibi etkilerin olup olmadığını kontrol ediyoruz. Eğer gözle görülen bir şey yok ise ondan sonra aletlerimizi kullanarak su kaçağını bulmaya çalışıyoruz.

Suyun basıncını ölçmek için test pompaları kullanılarak tesisat içerisindeki su basıncının durumu belirlenir. Dinleme noktasaları ile de temiz su borularında herhangi bir kaçak var mı bu anlaşılmaya çalışılır. Kullanılan dinleme noktasalrı o kadar etkilidir ki tesisat içerisinde var olan her bir delikten çıkan su damlacığının sesini rahatlıkla duyabiliriz. Bunun dışında ise pis atık su borularındaki kaçaklar için ise kameraları kullanıyoruz. Bu kameralar tesisat borusu içerisinde gezerken biz de bir ekran yardımıyla boru içerisini inceliyoruz ve herhangi bir kaçak durumu olup olmadığını bu şekilde belirliyoruz.

Noktasal su kaçağı bulma işlemi için yaptığımız bütün uygulamalar bundan ibarettir. Bu işlemleri yaparken kullandığımız aletlerin yanı sıra bilgi ve deneyimlerimizden de elbette faydalanıyoruz. Zaten bu kadar iyi bir tesisat firması olmamız da bilgi ve becerilerimizi en iyi şekilde kullanabilmemizden geliyor.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55