İstanbul su kaçağı tespiti yapan firma olarak kırmadan dökmeden temiz su ve pis su kaçaklarını ücretsiz servis imkanları ile sunmaktayız. Su kaçağı tespit bulma ekiplerimiz aynı gün içinde hizmetinizdedir.

Su Kaçağı Tespit Firmaları

İstanbul su kaçağı tespiti imkanlarımız dahilinde araştırma birimlerimize dair ne kadar yöntem varsa hepsini kullanmaktan kesinlikle çekinmemekteyiz. En basit tabiri ile karşınızda yoğun olarak basık bir koku duruyor ve etrafta her türlü yüzeyi dikkatli incelerseniz duvar kabarmaları var mı yok mu incelemenizde fayda olacaktır. Eğer yoksa ve artık evinizi havalandırmaktan iyice sıkılmaya başlamışsanız, suyun da biraz kirlenmeye başlaması görünüyorsa bizlere ulaşın ve destek alın. Su kaçağı tespiti sadece en bilindik hali ile temiz sulardaki problemlere yönelik değildir. Biz atık sistemi dahil ne kadar tesisat varsa hepsi bir arada analiz yapabilecek donanıma sahibiz. Nasıl bataryadan akan sulardaki değişimleri bar basıncı sadece radyo frekans sistemi yani etrafta kırılma oluşturmadan cihaz sinyalleri ile oluşturuyorsak, tek farkı olan sıcak sulara ilişkin analizleri de yine uzaktan (yaklaşık yarım ve 1 metre duvar uzaklığından) termal kameralar ile sorunları bulabiliyoruz. Binalar ne kadar yaşlanmış olsa da belki 100 metreden fazla tesisat borusu evlerinizde yer alsa da oluşan sızıntılardan küçük bir belirti bulsak bile inanın onları takip ederek hemen sonuçlara ulaşabiliyoruz.

İstanbul su kaçağı tespiti uzmanlarımızın en başarılı olduğu alanlardan bir tanesi petek kaçaklarıdır. Peteklere ne şekilde su verildiği ve temizliği hakkında pek fazla bilgi sahibi olamayabilirsiniz. Maalesef sıkıntı su eksilmesi oluştuğunda ve bunun belirtisi çoğu zaman petekte yer yer soğumalar veya iç bölgelerindeki atıkların büyümesi yazılabilir. Eğer ki sıvı akışı dışa doğru olmaya başlamışsa maalesef bunu önlemek için kimyasal madde uygulanması ve hava boşluklarına gelmesi ile direkt sertleşmeye başlayan ürünlerin kullanılması olarak yazılabilir.

Su Kaçağı Çağrı Merkezi TIKLA ARA