kaçak su tespiti

Kaçak su tespiti akustik dinleme cihazı, kamera, özel termal kamera ve test pompaları yardımı ile kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Kaçak su nedeniyle yaşanan tesisat sorunları birkaç saat içerisinde ortadan kaldırılıp temiz ve kullanışlı bir tesisat ev ve iş yeri sahiplerine teslim edilmektedir.

Uzman Tesisat olarak İstanbul genelinde su kaçağı problemlerini kökünden halletmekteyiz. Daire tesisatında yaşanan kaçak problemi için Avrupa ve Anadolu Yakasında bulunan şubelerimizi arayabilirsiniz.

Bizi Aramak için Tıklayın

Kameralı Cihazlar ile Su Kaçağı Tespiti

Kaçak su tespiti eskisi gibi fayanslar üzerinde yapılan kırma işlemi ile gerçekleştirilmemektedir. Günlerce süren kaçak tespit çalışmaları kullanılan bu cihazlar ile birkaç saat içerisinde ve masrafsız bir şekilde yapılmaktadır. Son teknoloji su kaçak tespit cihazları ile su kaçağı bulma işi yapan birçok firma karşınıza çıkmaktadır. İstanbul içerisinde yaşayanlar için tesisat firması bulmak zor olmasa da iyi bir tesisat firması bulmak zordur. Çünkü birçok tesisat firması sizlere garanti hizmeti sunmaz. Buda ileride yaşadığınız tekrarlayan sorunlarda aynı tesisat firmasından yardım almak için yeni bir ücret ödemenize neden olur. Biz ise yaptığımız bütün kaçak su tespiti çalışmalarında sizlere 2 yıl garanti imkânı sunuyoruz. Yaptığımız bütün kaçak su tespiti çalışmalarını büyük bir özen ve titizlikle yapıyor olsak da müşterilerimizin içlerinin rahat etmesi ve bizlere her zaman ulaşabilmeleri adına garanti koşullarını da sizlere sunmaktayız.

Kaçak su tespiti sırasında ustalarımızın bilgi ve becerilerini kullandığımız cihazlar ile birleştirerek sizlere kaliteli çalışmalar sunmaktayız. İşimizin ne kadar önemli olduğunu ve gereksiz yere zaman ve emek harcanmaması gerektiğini farkındayız. Bu nedenle en son teknoloji su kaçağı tespiti cihazlarını kullanmanın yanında en doğru bilgi ile hareket etmeye çalışmaktayız. Cihazların bizlere sunduğu kaçak noktalarına kısa sürede ulaşarak sorunları kökünden çözerek işimizi yapmaya çalışıyoruz. Bu anlamda da her zaman son teknoloji cihazları kullanmayı ve bu cihazları nasıl kullanacağımızı en iyi şekilde öğrenmeye çalışıyoruz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55