tesisatta su sızan yeri bulma

Tesisatta su sızan yeri bulma fayans altında olsun beton içinde olsun plastik ve atık su borusunda su sızdıran bölgeyi noktasal olarak tespit ediyoruz. Su kaçağı tespit bulma alanında Uzman Tesisat İstanbul genelinde kameralı cihazlarla arıza olan bölgeyi bulup tamir etmektedir.

Tesisat kaçaklarındaki en büyük sorun kaçağın nerede olduğunun tam olarak bilinememesidir. Zemin ve duvarlarda kaçak suyun bıraktığı belirtiler olsa da bu belirtilerden yola çıkarak kaçak noktasının tam o nokta olduğu söylenemez. Bunun yerine yapılması gereken en iyi şey tesisatta su sızan yeri bulma işlemi ile tesisatın içinin kameralar yardımı ile incelenmesidir.

İstanbul Tesisat Servisi

Tesisatta su sızan yeri bulma sırasında pis atık su borularındaki kaçakları bulmak için kameralar kullanılmaktadır. Kullanılan kameralar giderlerden tesisat borusunun içerisine girecek kadar küçük ve boru içerisindeki her ayrıntıyı görmemizi sağlayacak kadar etkili, görüntü kalitesi yüksek kameralardır. Kameraları bir kablo ucuna yerleştirdiğimiz için kameranın istenilen yere gitmesini rahatlıkla sağlıyoruz. Tesisatta su sızan yeri bulma işlemi sırasında kullandığımız kameralardan aldığımız görüntüleri ise bir ekran üzerinden anında izleyerek nerelere dikkat etmemiz gerek, nerede nasıl bir sorun var, kaçak noktası nasıl, kaçak noktasının büyüklüğü ne ve bunlar dışında borular içerisinde tıkanmalar var mı bunların hepsini de görmemiz mümkün. Bu sayede tesisat içerisindeki olumsuz her durumu kısa sürede tespit edebiliyoruz.

Daire tesisatında su sızan yeri bulma işlemi sırasında kullandığımız kameralar borulara hiçbir şekilde zarar vermez. Kameraların rahatlıkla hareket etmesi ve borulara zarar vermemesi için kameraları esnek bir kablo ucuna yerleştiriyoruz. Böyle olunca da kameralar boru içerisinde rahatlıkla hareket edebiliyor. Birçok kişinin aklında kameraların borulara zarar verebileceği düşüncesi olabilir. Tam tersine kamaralar ile kaçak bulma yöntemi eski usül kaçak bulma yöntemine göre daha zararsız, zahmetsiz ve masrafsızdır. Herhangi bir kırıp dökme işlemi yapmaya gerek kalmadan su kaçağı uzmanı çalışması yapıldığı için evinizde bir inşaat alanı oluşmaz. Böyle olunca da sizin için yüklü bir tadilat masrafı da ortaya çıkmaz.

Fayans altındaki tesisatta su sızan yeri bulma işlemi yaparak kaçak noktasını tespit eden firmamız sizlere bu kaliteli hizmeti sunmak için İstanbul’un bütün semtlerine hizmet vermektedir. Pazar günleri de çalışan firmamız istenilen gün ve saatte ev veya iş yerinizde olarak sizlere kaçak tespit çalışmaları için yardımcı olmakta ve sorunun kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır. Son teknoloji cihazlar ile yapılan kaçak tespit çalışmaları ise oldukça uygun fiyatlar ile yapılmaktadır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55