su kaçağını tespit eden termal cihazlı firmalar

Su kaçağını tespit eden termal cihazlı firmalar arasında Uzman Tesisat İstanbul genelinde 99 TL su kaçağı bulma fiyatı ile ev ve iş yerlerine servis vermektedir. Su kaçağı tespit bulma termal kameralı firmalar telefon numarası sayfamızda yer almaktadır.

Ev içerisinde sadece temiz su boruları ve pis atık su borularının olduğunu bilmekteyiz. Bunun yanında ise petek boruları ve sıcak su borularında tesisat içerisinde yer alan borulardandır. Boruların kullanım amaçlarının farklı olması da içlerinde oluşabilecek sorunların çözümlerinde bizlere farklılık sunmuştur. Bu anlamda özellikle sıcak su borularında noktasal tesisat kaçağı tespiti için özel termal kameralar kullanmaktayız. Su kaçağını tespit eden termal cihazlı firma aramalarınızda bu ayrıntıya özellikle dikkat etmeniz gerekir.

Termal Kamerayla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarının tespiti sırasında en çok bilinen kaçak tespit cihazları kameralar ve akustik dinleme cihazlarıdır. İnternet üzerinde arama yaptığınızda bu cihazlar ile ilgili oldukça fazla bilgiye rastlayabilirsiniz. Temiz su borularındaki ve kalorifer tesisatındaki kaçak noktalarını bulmak için akustik dinleme cihazı kullanılırken pis atık su borularındaki kaçak noktalarını bulmak için kameralar kullanılmaktadır. Sıcak su borularından çıkan sızıntılar dinleme cihazı ile elbette tespit edilebilir. Ama kaçak noktasının daha doğru bir şekilde tespit etmek ve özellikle bina yüzeylerinde oluşan kaçak noktalarını tespit etmek için özel termal kameralar kullanılmaktadır.

Su kaçağını tespit eden termal cihazlı firmalar kaçak tespit çalışmalarını yaparken mutlaka yanlarında termal kameraları bulundurmalıdır. Termal kameralar sayesinde sıcak su borusundan dışarı çıkan suyun zeminde bıraktığı izler takip edilebilir. Özellikle bina yüzeylerinde oluşan su birikintilerinin nereden çıktığını tespit etmek için termal kameralar oldukça fazla işe yaramaktadır. Sıcak suyun zeminde ve duvarlarda bıraktığı izler termal kamera ile görüntülenir ve suyun bıraktığı izlerden yola çıkılarak kaçağın sıcak su borularında olup olmadığı anlaşılır. Bu sayede ise tesisatçılar sıcak su boruları üzerine yoğunlaşarak kaçak noktalarını tespit etmeye çalışırlar.

Su kaçağını tespit eden termal cihazlı firmalar arasında yerini alan firmamız kaçak tespit çalışmalarına giderken mutlaka yanında termal cihazları bulundurmaktadır. Kaçak noktalarını daha iyi tespit edebilmek müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına son teknoloji kaçak tespit cihazlarını kullanmayı tercih ediyoruz. Bu bize hem zaman hem de enerjiden tasarruf sağlamaktadır. Ev ve iş yeri sahipleri içinde su kaçağı problemi yüzünden gereksiz yere yüklü bir tadilat masrafı ödemenin önüne geçerken zamandan da tasarruf sağlamaktadır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55