noktasal tesisat kaçağı tespiti

Noktasal tesisat kaçağı tespiti yapan İstanbul firmaları arasında Uzman Tesisat Avrupa ve Anadolu Yakasında servis vermektedir. Su kaçağı tespit bulma alanında çığır açan kameralı tespit cihazları ve akustik dinleme makineleri ile arızayı noktasal olarak buluyoruz.

Noktasal Su Kaçağı Tespit Bulma Servisi

Noktasal tesisat kaçağı tespiti doğru cihazlar kullanıldığı zaman her zaman kısa sürede yapılabilcek bir uygulamadır. Öüşterilerimize daha iyi hizmet vermek onlara ileri de sorun yaratmayacak bir tesisat sistemiz bırakmak için en çok dikkat ettiğimiz konu kaçak noktasını doğru bir şekilde tepit etmektir. Bu amaçla da her bir tesisat yapısına uygun olan son teknoloji kaçak tespit cihazlarını kullanıyoruz. Mesela temiz su borularındaki ve kalorifer tesisatındaki kaçak noktalarını tespit etmek için dinleme cihazı kullanırken, pis atık su borularındaki kaçağı tepit etmek için kameraları kullanılyoruz. Sıcak su borularındaki kaçağı tespit etmek için ise özel termel kameralar kullanıyoruz. Bunların yanında suların basıncını ölçmek için ise test pompaları kulanıyoruz. Bu cihazların hepsi bize en ufak kaçak noktasını bir iğne ucu kadar olan kaçak noktasını sahi doğru tespit etmemize yarıyor. İşte noktasal tesisat kaçağı tespiti yapmak kullandığımız cihazlar sayesinde oldukça basit ve kolay bir uygulamadır.
Moktasal tesisat kaçağı tespiti için kullandığımız her bir cihaz ile tesisatı farklı şekillerde incelemeye alıyoruz. Dinleme cihazları ile zemin üzerinden kaçacağın çıkardığı sesi dinliyoruz.

Kameralar ile pis atık so borularının içerisine görüntüleyerek daha kesin sonuçlara ulaşıyoruz. Bütün bunları yaparken ise hiçbir şekilde tesisat borularına zarar vermeden işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bunların yanında noktasal tesisat kaçağı tespiti sırasında hiçbir şekilde duvar ve fayanslarda hiçbir şekilde kırıp dökme işlemi yapmıyoruz. Bu şekilde zaman ve emek kaybı olmadan ve sizler için gereksiz yere masraf oluşturmadan tesisat sorunlarını çözüyoruz. Uzman Tesisat olarak veridğimiz hizmetlerden İstanbul içerisinde yaşayan herkesin yararlanamsını sağlamak adına hizmetlerimizi haftanın her günü istenilen saatte vermenin yanında oldukça uygun fiyatlar ile de sizlere noktasal su kaçağı bulma hizmeti sunmaktayız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55