kamerayla su sızıntısını bulan firma

Kamerayla su sızıntısını bulan firma Uzman Tesisat İstanbul genelinde su kaçağı arızasını bulup tamir için servis vermektedir. Size en yakın ofis ve servis araçlarımızı iletişim sekmesinden bulabilirsiniz.

Kaçak tespit çalışmalarında temiz su borularındaki kaçak noktalarını bulmak için akustik dinleme cihazını kullanırken pis atık su borularındaki kaçak noktalarını bulmak için ise kameraları kullanmaktayız. Kamerayla su sızıntısını bulan firma kullandığı bu teknoloji sayesinde kısa sürede size sorunun çözümünü sağlayabilir.

Kamerayla Su Kaçağı Bulma Servisi

Kamerayla su sızıntısını bulan firma aramalarınızda firmaların internet sitelerini incelediğinizde sizlere bu konuda çeşitli bilgiler verilirken internet siteleri içerisinde yer alan çeşitli videolar yardımı ile de bu işin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Kamerayla su kaçağı bulma işlemi sadece pis atık su borularında yer alan kaçak noktalarını bulmak için kullanılır. Akustik dinleme cihazı ile zemin ve duvarlar üzerinde dinleme yapılırken temiz su borularında oluşan sızıntılar duyulabilir. Ama pis atık su borularında oluşan sızıntılar duyulamaz. Çünkü boru içerisindeki atıkların oluşturduğu ses boruda oluşan sızıntının sesinin duyulmasını öneler. Bu nedenle de yapılması gereken en mantıklı şey kaçak tespit çalışması için boruların içinin görüntülenmesidir. Kamerayla su kaçağı bulan firmalar kaçak noktasının tespiti için evinize geldiğinde yanında bir kamera ve görüntüleme cihazı getirecektir. Kaçak noktasının tespiti için bir kablo içerisine yerleştirilmiş ve suda görüntü alınmasını sağlayan kamera çeşitli gider noktalarından tesisat içerisine gönderilir. Ucuna yerleştirildiği esnek ve dayanıklı kablo sayesinde kameranın boru içerisinde kolayca hareketi sağlanır. Kameradan alının görüntü ise anında bir ekran yardımı ile izlenir. Bu şekilde kameranın her hareketi izlenebildiği için de boru içerisinde detaylı olarak inceleme yapılabilir. Kamera ile kaçak noktası tespiti yapıldıktan sonra kaçak noktasına ulaşmak için küçük bir alanda fayans kırma işlemi yapılarak kaçak noktasına ulaşılır ve gerekli tamirat işlemi yapılarak sorun giderilir. Kameralar sayesinde tesisat borularında oluşan birden fazla kaçak noktası kolaylıkla tespit edilip birkaç saat içerisinde tamir edilebilir.

İstanbul’da kamerayla su sızıntısı bulan firma aramalarınızda karşınıza çıkacak olan tesisat firmamız sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır. Kullandığımız son teknoloji kaçak tespit cihazları sayesinde tesisat sorunlarını birkaç saat içerisinde çözerek sizlere temiz ve kullanışlı bir alanı teslim etmekteyiz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55