küçükyalı tesisatçı su kaçağı tespiti

Küçükyalı tesisatçı su kaçağı tespiti cihazlarına sahiptir alt katınıza su sızıntısı var ise etrafı kırım dökmeden bizden 99 TL ye hizmet alabilirsiniz. Küçükyalı tesisatçı su kaçağı tespitinde onarım ve teşhis süresinin önemli düzeylerde kısaltmak ve tam kaliteli şekilde bu görevi yerinde getirmek bizim görevimiz arasındadır.

Su Kaçağı Tespit Bulma Küçükyalı

Küçükyalı tesisatçı su kaçağı tespiti yararlandığımız cihazlar arsında termal kamera ile boruların geçiş yerlerini hızlıca bulabiliyoruz. Ayrıca çeşitli cihazlardaki göstergeler yardımı ile hedefi tam 12’den vurmak yani sağlam borulara bazı amatör firmalarda olduğu gibi yönelmek ve işimizi uzatmak gibi yan etkilerimiz kesinlikle yoktur. Kızılötesi sinyal gönderen cihazımız, sert yüzeye çarptığı zaman arkasındaki boruları bulmamanızda inanılmaz bir başarı göstermekte ve sızıntı küçük ise tadilata bile gerek yoktur.
Küçükyalı tesisatçı su kaçağı tespitinde saatlerce sadece teşhis için uğraşan teknikerlerle bizi aynı kefeye koymayınız. Teşhis maksimum 30 dakika ve 1 saat aralığında olmaktadır ve en olumsuz yani çatlak birkaç farklı noktada olup, boru değişimi yapılacaksa en dazla birkaç günde işlem tamamlanması gerekiyor. Tek bir noktada çatlak varsa gün içinde büyük olasılıkla tamamlanacak ve tesisattaki sorunun kalıcı olarak uzaklaştığını fark edeceksiniz. Küçükyalı tesisatçı su kaçağı tespitinde dinleme cihazı seslerdeki en küçük ayrıntılarını ve ses dalgalarını bile algılayan, analiz araçları ile kusursuz şekilde teknikerlerimize ileten ve doğruluk olasılığı yüksek aygıtlardır. Boru içindeki bar basıncı değişikliğinden yola çıkarak şans eseri değil %100’e yakın doğruluk payı ile hangi boruda sorun olduğu anlaşılabilir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55