su kaçağı bulma avcılar

Su kaçağı bulma Avcılar işlemlerinde mesleğimizi severek yerine getiriyoruz ve bu alanda dünya lideri denilebilecek cihazlarımız ile tespit işlemlerini yerine getiriyoruz. Yazımızın devamında olası problemler ve nasıl çözüme ulaştığımızı anlattık, mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Su kaçağı tespit bulma Avcılar

Su kaçağı bulma Avcılar çalışanlarımız parkelerinizi ıslatabilecek, kabarmasını yada deformasyonunu sağlayabilecek nemlenmelere karşı dikkatli olmanızı önermektedir. Parkeleri kuru bez ile sildiğinizde kısa sürede halen nemliliği ortadan gitmiyorsa duvar kenarından yada parkenin altından geçen boru hattından su sızdırma ihtimali gündeme gelebilir ve bakın biz bunu nasıl cihazlarla buluyoruz. Su kaçağı tespiti Avcılar öncelikle parkeye termal kamera tutulur ve altında boru olup olmadığına bakarız. Boru yoksa orada kaçak yok demektir ve hemen yanındaki duvarlar varsa tuvalet, banyo tesisat üniteleri hemen inceleriz. Parke altında su varsa zaten ana kaynağını biz suyu görerek bulabiliyoruz. Suyu takip ederek, olası birkaç boru arasında inceleme yapmaya başlarız. Avcılar tesisatçı su kaçağı hizmetleri için firmamızı aramanız yeterlidir.

Su kaçağı bulma Avcılar işte 2.ci cihazımıza sıra geldi. Akustik cihaz ile sesleri dinliyoruz ve yan yana bitişik şekilde boru hatları olsa bile ses farklılığından ve cihaz ölçümleri ile hangisinin sorunlu olduğunu hemen bulabiliriz. Gerisi sadece o hat üzerinde kısa bir tadilat ve ince uçlu matkap ile bir miktar fayans kırılması, yeni borunun takılması ve tekrar sızdırmaz şekilde sizlere teslim edilmesi olarak özetlenebilir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55