ataşehir su kaçağı tespit firması

Ataşehir su kaçağı tespit firması servis ücretlerinin standart olması maalesef her firmanın aynı kalitede onarım, tespit cihazı kullandığı anlamına gelmiyor. Kaliteli bir analiz ve tesisatçı için kolaylığın sağlanması makinelerin en üstün özellikleri ile mümkündür ve bunu nasıl başardığımızı sizlere anlatmak istiyoruz.

Ataşehir Su Kaçağı Tespit Bulma

Ataşehir su kaçağı tespiti borulardaki hasarlar apartman içinde kaç tane olduğuna ve ne kadar su sızdırdığına göre değişmektedir. Örneğin siz banyo zemininden su geldiğini görüyorsunuz lakin buna sebep olan banyonun lavabosunun temiz su hattı olabilir. Tam tarama yapmak, gereksiz yere fayansları kırmamızı engellerken işlerin bir anda bitmesi için en azından birkaç saat geçmesi gerekiyor. Sorun daha büyük ise bu zamanın biraz daha uzayacağı unutulmaması gerekir. Ataşehir su kaçağı tespit firması peteklerin içinin kirli olması, hava boşlukları, tortul tabakalar suyun tam dolmasını engeller ve bir zaman sonra maalesef suyu sızdıracak boyutlara ulaşmasını bile sağlayabilir. Mekanik olduğu için sızdırma daha ağırlıklı oluşur ve kimyasal kullanmak bile bu sorunu ortadan kaldırabilir.

Ataşehir su kaçağı tespit firması kombinizin hata sinyalleri arasında peteklerde yada kombinize bağlanan temiz su bölümünde kaçaklar varsa tesisatlarınızı kontrolden geçirmemiz gerekebilir. Bunu ertelemenizi önermiyoruz ve 1-2 saat gibi kısa bir işlem olup, asıl ertelendiği zaman sızıntılar binayı içten içe çürütecektir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55