halkalı su kaçağı tespiti

Halkalı su kaçağı tespiti kampanyada 99 TL ye arızayı noktasal buluyoruz üstelik aynı gün içinde hizmet vermekteyiz. Halkalı tesisatçı  elemanlarımız kaçak sorununu geçici olarak değil tam aksine tamamen durduracak şekilde uygulamaları sıklıkla yapmaktadır.

Su kaçağı tespit bulma Halkalı

Halkalı su kaçağı bulma  kadromuzda yer alan çalışanlarımız uyguladığı farklı teknikler ile göz doldurmaya devam etmektedir. Bir kaçağın evinizde ilerleyebilmesi için sadece 24 saat için 200 mililitrenin bile yeterli olacağını biliyor musunuz? Saniyede 1-2 damla olarak başlayan ve toplamdan bu miktarı bulan kaçaklar bile binanızı sıkıntıya düşürebilir. Ayrıca sesler insan kulağı ile duyulamaz ve onu bulmak için farklı tekniklerden yararlanmamız gerekli.  Halkalı su kaçağı tespiti ile yeni yöntemlerin kullanılmasına ne dersiniz? Akustik cihaz borudan damlayan su seslerini bile hızlıca duymamızı sağlar. Bunun ana koşulu yüzey üzerindeki her alanda cihazın ses emici aparatının kullanılması ve kulaklık, ekrandaki analizler yardımı ile teknikerin uyarılması şeklinde gelişmektedir. Son derece başarılı bir teknik olup, hangi fayansın altında kaçak olduğunu hiçbir tadilata gerek kalmadan bulabiliyoruz. Boru çapı yada 1 saniyede ne kadar kaçak olduğu önemli değil, çünkü hepsini tespit ediyoruz.

Halkalı su kaçağı tespiti sizin semtinizde 7X24 destek vermeye devam etmektedir. 1-2 fayans kırılması kaçağı görmemiz için yeterli ve gittiği yöne, borunun ne kadar uzunluğuna bağlı olmak üzere yeteri kadar kırılması sağlanır ve vana hattı kapatılarak, yenisi ile değiştirilir. Sizde evinizde bu kadar pratik ve yenilikçi tekniklerin uygulanmasını istiyorsanız, bizleri hemen arayın.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55