göktürk tesisatçı

Göktürk tesisatçı hizmeti veren firmamız son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Evinizde su sızıntısı sorunu var ise su kaçağı tespit cihazları kullanarak sızıntı yapan boruyu noktasal buluyoruz. Dairenizde veya iş yerinizde tıkalı gider mi var ? yine kırmadan bozmadan tıkanıklığı kanal açma makinesi ile açmaktayız.

Su kaçağı tespiti

Daire ve iş yerlerinin tavanında belirsiz su damlacıkları gördüyseniz vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Göktürk tesisatçı su kaçağı tespit cihazlarına sahiptir bu sayede kırım döküm yapmadan sadece arızalı bölgeye ulaşır ve onarımını gerçekleştirir. Sıradan tesisatçılar evi komple kırarak arızalı bölgeye ulaşmaya çalışır ve altından kalkılmayacak faturalar ile karşılaşırsınız.  Göktürk kanal açma ve kanalizasyon açma işleri için firmamızı güvenle arayabilirsiniz. İski yetki belgemiz ile kırmadan robotla göktürk tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Tuvalet tıkanıklığı , lavabo tıkanıklığı , mutfak tıkanıklığı , küvet tıkanıklığı ve ana gider tıkanıklığı kırmadan açılmaktadır.

Göktürk tesisatçı acil destek hattı 0533 355 94 93 su kaçağı bulma , tıkalı gider açma ve petek temizliği gibi profesyonel servis hizmetleri için firmamızı arayabilirsiniz.

 

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55