içerenköy su kaçağı tespiti

İçerenköy su kaçağı tespiti için firmamamıza 0216 612 55 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Firmamızda kırmadan su kaçağı bulma cihazları vardır bu sayede fazladan hiç bir yer kırılmadan sorunun tam yerini bulmuş olacağız.

İçerenköy su kaçağı tespit bulma için sızıntının sonuçları arasında kabarma, küflenme, örnek bir tadilat çalışması anlatımı gibi konular eklenmiştir yazımıza.

Su kaçağı tespiti

İçerenköy su kaçağı tespiti gelen ihbarlarda müşterilerimizin hiçbir su kullanımı olmadığı halde genelde fayans arkasından gelen su sesleri hakkında sorular sorup, onarım yaparsanız bu kısımlarda kırılma olacak mı gibi endişeleri olduğu için bu yazımızı hazırlama gereği hissettir. Fayansların döşenme şekli burada belirleyici unsurdur. Her fayansı hasar vermeden kaldırmamız mümkün değil. Çünkü fayansı zemine sabitlemek için çimento ve benzeri malzemeler kullanılmıştır. Boru ise bu kalıbın biraz daha altında yer almaktadır. Lakin tadilatın nasıl olacağını da anlatmak istiyoruz. Analiz yapılır, bulgular somut ise matkap alınır bir yada iki fayans kırılması yeterli ise maddi hasar sadece bu kadar olacaktır. O kısımlarda tamirat bitinde yeni 2 fayans yerleştirmek zor bir şey değil. Zaten bu aşamada sizleri yüz üstü bırakmıyoruz ve destek oluyoruz. İçerenköy su kaçağı tespiti telefon araması yapmanız için mesai saatleri dışında da sistemimizin açık olduğunu belirtirken, gecikmezseniz, sorun çok büyümeden ortadan kaldırmamız daha kolay olacaktır.

İçerenköy su kaçağı tespiti oturma odanızla alakalı başınıza gelebilecek sıkıntı halinde neler yapabileceğinizi anlatmak istiyoruz. Oturma odasında banyo, tuvalet yada lavaboda olduğu gibi gider hatları yoktur. Sadece zeminden yada duvarda ısıtmalı petek sistemleri yerleştirilmiştir. Buraya ise odanızın görüntüsünü bozmaması için duvar içlerinden giden petek metal petek boruları yer alıyor olabilir. Tek yapmamız gereken duvarlarda ve zeminde nemden kaynaklığı oluşan su durumunu ölçmemizdir. Çok net ölçümler yapan cihazımız ile kuru beton ile nemli olanını hemen görebiliyoruz. İçerenköy su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak asla bu sorunlarda zaman kaybetmeyin ve nemli beton içten içe çürümeye başlar, evinizdeki kişilerinde sağlık durumunu etkileyebilir demek istiyoruz.

İçerenköy su kaçağı tespiti küflü yada kabarmış betonlar, üzerindeki işçiliği zarar görmüş olan kısımlarda ilk madde olarak sızıntının onarılması ve ardından çeşitli kompresör cihazlar yardımı ile kurutma işleminin hızlandırılması yapılabilir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55