şirinevler su kaçağı tespiti

By su kaçağı tespiti In İstanbul Su kaçağı No comments

Şirinevler su kaçağı tespiti ve onarımı tesisat firmamamız tarafından 1 yıl garantili olarak 99 TL ye yapılmaktadır. Bize ulaşmak için 0533 355 94 93 nolu gsm hattını aramanız yeterli olacaktır.

Şirinevler su kaçağı cihazlı tesşsatçı kurumsal firması olarak teşhisin, boru hasarlarının bulunması ve onarılmasında çok değerli bir noktada durduğunun farkındayız. Tesisat kaçaklarını bulmada ne kadar başarılı olursak, kalitemiz o derece artacaktır ve bunun için yurtdışından özel cihazlar getirdik, personelimizi bu alanda eğittik ve her türlü atık ve temiz su kaçaklarına dair sorunları çözmede uzman bir firmayız.

Su kaçağı tespiti

Şirinevler su kaçağı tespiti ofisimiz iletişim kanalları hep açık olup bizleri arayın ve kaliteli cihazlarımız ile tüm işlemleri yüklenelim. Doğru tespitin bazen kameralı şekilde yapılması gerekebilir. Atık hatlarında da kaçak olabilir ve gider içine uzun bir kablo göndererek cihazdan görüntü alınır. Nerede, ne kadar ve sorunun ne derece olduğu gibi bilgileri alınırken, evin hangi hattına denk geldiği de görülür. Sifon bir kere çekilir ve su akışı cihaz ile takip edilir, bir noktada akış çok azalacaktır. Şirinevler su kaçağı tespiti firmamız ile canınızı sıkacak kaçak sorunlarını bizlere her zaman bildirebilirsiniz. Gelişmiş alt yapı sistemlerinden 20-30 yıllık tesisatlarda bile teşhisi ortaya koyabiliyoruz ve kalıcılığı aktarabiliyoruz. Görevlilerimiz analiz sonucunda banyonuzda yoğunlaşmış ise sorun banyo bataryasından meydana gelebilir ve bu tesisatı besleyen borunun bir kısmında çok bölgeye ayrılan ırmak misali sızıntıların biriktiği noktalara olabilir.

Şirinevler su kaçağı tespiti şirketi ile teşhis ve onarım her zaman çok şeffaf. Amatör firmaların aldandığı bir nokta vardır. Su kaçağının olduğu kısımda tadilat yapmak her zaman başarılı değildir. Onun yerine boruların yerleri termal kamera ile tespit edilerek, bu kısımlarda işlem yapılmalıdır. Borunun her alanı asla kırılmaz ve kaçak kısımları cihazlarımızla gün gibi ortadadır. Şirinevler tesisatçı cihazla hizmet veriyoruz.