ümraniye cihazlı su tesisatçı

Ümraniye cihazlı su tesisatçısı , termal kamera ile su kaçağı tespiti yapılır. Kırmadan dökmeden noktasal su kaçağı bulma için  0551 231 83 55 arayınız .

Ümraniye cihazlı tesisatçı personelimizin örnek çalışma yöntemleri ve sorunu nasıl cihazlarla çözdüğümüze dair bu yazımıza hoş geldiniz.

Su kaçağı tespiti

Ümraniye cihazlı su tesisatçısı olarak özellikle kış aylarında pek kullanılmayan fakat anti-freze dökülerek güneş enerjilerin sağlam kaldığı sistemleri işlemek istiyoruz. Su çatı katındaki deponun donması ile sonuçlanabilirken, bu kimyasal bunun önüne geçer. Zamanında dökülmezse donma yapabilir. Yaz aylarında dökülmesine gerek yok fakat bu kimyasal kısmında kaçak varsa suyun kalitesini bozacak ve çeşitli hastalıkların yaşanmasına neden olabilir. Bu nedenle her zaman “belediye suyu ilaçlamış olabilir” şeklinde düşünmeyin ve şüpheleriniz varsa bizleri arayın gerek enerji sistemi sorunu gerekse burada problem yoksa evinize gelirken oluşabilecek kaçaklardan dolayı kalitenin bozulmasının hemen önüne geçebiliriz.  Ümraniye su kaçağı tespiti elemanlarımız teknik konularda yine yardımcınız olmak istiyor. Evinizin çatı katından gelen su taşkınları olabilir yada üst katınızdaki komşunun tesisatı sızdırma yapıyordur. Sizin katınızdaki bazı köşe, bucaklardan damlayacak ve betonu olduğu gibi ıslatacak sorunlar yaşanabilir. Bu durumda önce komşunuzdaki kaçak sorununu çözmeliyiz ve kuruma aşaması ne kadar erkenden bizleri çağırdığınıza göre değişecektir. Betonun alabileceği yani içine çekebileceği maksimum su miktarı vardır ve bunun kurutulması özel cihazlar ile yada evinizi devamlı havalandırarak hızlandırabilirsiniz. Yeniden duvar boyanması için kuruluğunu beklemelisiniz.

Ümraniye cihazlı su tesisatçısı olarak iş yerleri, ofis, mağaza dükkânlarınız, toplu yaşam alanları, her türlü bina ve yapılarınızdaki tesisatlarını onarmak, montaj ve sorunları gidermek istiyoruz ve bu işte çok tecrübeliyiz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55