patlayan su borusunun yerini bulma

Patlayan su borusunun yerini bulma termal kameralı ve dinleme cihazları kullanarak dedektörlerle yapılmaktadır Uzman Tesisat 99 TL fiyatla İstanbul genelinde hizmetinizdedir. Su kaçağı tespit bulma kadromuzla hem temiz hemde pis su kaçakları noktasal olarak bulunuyor.

Hizmetlerimiz

Patlayan su borusunun yerini bulan firmalar
Kamerayla patlayan su borusunu bulma
cihazla patlayan su borusunun yerini tespit etme
patlak su borusu nasıl tespit edilir
Patlak su borusu nasıl bulunur
Patlayan su borusunun yerini bulma hafta içi, sonu, her gün açık su kaçağı bulan tesisatçı firmasıdır. Cumartesi, Pazar günleri açık su kaçağı tesisatçısı bulmak bazen zor olabilir. Fakat tıkanan giderleri açan robot makinemiz, giderde sızıntı araştırması yapan kameralı makinelerimiz, temiz su tesisat kaçaklarının cihazlarla kırmadan bulunması gibi sayısız işlemlerimiz ile yanınızdayız.

Patlayan su borusunun yerini bulma hafta sonu tatilinde açık tesisatçıdır. Olabildiği kadar araştırma içerisinde tesisata ve binaya zarar vermeden araştırma yapmaktayız. Büyük tadilat sıkıntılarına girmeden sürekli su sızdıran kaçakların yerlerini anlık olarak tesisata basınç uygulanması olarak görebilir ve ne kadar fazla apartmanda daire olursa olsun nereden kaynaklandığını bulabiliriz. Yine zararsız olan bir diğer araştırma yöntemi ise makineyle su sızıntısı arama makinesi olan dıştan ses dalgalarını, gürültüleri toplayarak yer tanımlayan ses detektörüdür. Mutfağın tavanından sürekli su sesi geliyor, su damlıyor gibi durumlar oluşabilir ve komşunuzun dairesine giderek o alanda kısa bir dedektör taraması uyguladıktan sonra sızıntı yerini tam olarak görebiliriz.

Patlayan su borusunun yerini bulma hafta sonu, Pazar günü çalışan su kaçağı tesisatçısıdır. Haftanın her günü tempolu iş hayatımızı sürdürmekteyiz. Sızıntıyı tamir eden ilaçlı kapatıcılar, sızıntı noktasına en az hasar ulaşmamızı sağlayacak matkap, duvar ustası desteği sunmamız, işlemlerimizin garantili sonuç üretmesi, su sızıntısında ileri düzey araştırma makinelerimiz ile sizlerin yanınızdayız. Su kaçağı tamiri, su kaçağı içinden onarım yapan ilaçlı kapatıcılarımızın ne derecede olumlu etki yaptığını cihazlarımız ile ölçebilir ve sıkıntıları kısa zaman yok edebiliriz.

 

 

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55