Su Kaçağı Tespiti İstinye

Su kaçağı tespiti İstinye şubemiz ile tesisat borularınızdaki kaçak suları anında tespit etmemiz mümkündür. Firmamızı aramanız ve ustalarımızı davet etmeniz ile uygun gün ve saatte sizlere randevu verilecek ve her türlü sıhhi tesisat konusuna giren problemler için ortadan kaldıracak, kalıcı çözümler üretmemiz mümkün hale gelecektir. Teknoloji hızla gelişiyor ve tesisat borularına yönelik atılacak adımlardaki yaklaşım tarzımızda daha iyimser ve kolay hale gelmeye devam ediyor. Gereksiz yere yapılacak müdahaleler yerine, fazla yıkıp-dökme yapmayacak deneyimli personelleri davet etmek yerinde olacaktır. Su kaçağı bulma İstinye firmamızın içinde bulunduğu çalışma alanlarını isterseniz hemen açıklayalım.

Su kaçağı Tespit İstinye Bölge Servisi

Mutfakta yemekleriniz yada temizlik için kullandığınız lavabo musluğunu düşünün. Yeteri kadar tazyikli (hızlı) akmıyor ve bir miktar beklemek zorunda kalıyorsunuz. Sorun vanalarda yada muslukta değil. Temiz su borularınızdan birkaç tanesinin su sızıntısı şeklinde sorun oluşturuyor olabilir. Genelde bu durumlarda, bireysel çözümler konusunda yaklaşılabiliyor. Musluk giderinden bazı kimyasallar ile çatlakların doldurulacağı düşünülür! Evet doğrudur, fakat uygun kimyasallar uygulandıktan birkaç saat suyun gidere hiç geçmemesi önemli bir detaydır. Ayrıca boru çatlakları büyük ise bunun imkansız olduğunu eklememiz gerekli. Peki ne yapmanız lazım? Öncelikle su kaçağı bulma İstinye şubemiz ile iletişime geçmenizden sonra, ustalarımız evinize yada iş yerinize gelerek musluk giderinden küçük kameraları ekipman ile giderlerinizin iç kısımlarını incelemeye başlayacak. Işıklı bir aparat olduğu için karanlık yüzeyleri aydınlatmak ve izlemek kolaydır. Biraz araştırmanın ardından bir yada birkaç tane olabilecek yerler işaretlenecek ve ev içerisinde uygun bölümlerde termal kamera yardımı ile boruları tam yerleri bulunacak. Eğer kimyasal kullanılarak adım atılırsa, sonucu izlemek gerekli ve garanti çözüm ise boruların değişmesidir. Şöyle düşünün banyo borularınızın hangi tarafta olduğunu bilmiyoruz ve tüm fayansları çıkartmamız gerekli! Oluşabilecek hasarı düşünebiliyor musunuz? Bu sebeple termal kamera, su seslerini dinleyen (akustik) cihazımız, boruların iç kısımlarını incelememize yardımcı olan robotumuz ile çağın ilerisinde bir teknoloji ile işlemlerimizi tamamlayabiliriz.

Su kaçağı tespiti İstinye firması olarak son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak İstanbul‘un tüm ilçelerine servisimiz mevcuttur. Su kaçağı olan bölgeyi hiçbir kırma işlemi yapılmadan kırmadan kameralı robotlarla bakarak su kaçağını bulmaktayız. Onarımını yaptığımız bölgeyi 1 yıl garanti vermekteyiz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Su kaçağı tespiti İstinye firmamız ile 3. Dünya ülkeleri ile değil, ileri teknoloji ürünleri üreten firmaların izinden giderek, tesisat alanında devrim niteliğinde olan cihazları kullanmaya devam ediyoruz. Stabil ve sağlıklı tesisat borularına ulaşmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55