Su Kaçağı Tespiti Alibeyköy

Su kaçağı tespiti Alibeyköy servisi hayatınızı kolaylaştıracak ve sıhhi yada temiz su hatlarındaki problemleri bertaraf edecek servis çalışanları ile hizmet kalitesini sürekli artırmaktadır.

su kaçağı alibeyköyAlibeyköy su kaçağı tespiti hizmetinde başarılı olan ekiplerimizin arkasındaki sır elbette kullandıkları cihazlardır yalnız geliştirdikleri özel metotlardan bir tanesini de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Borulardaki akışı ölçen vanadaki mekanik gösterge evinizdeki tüm muslukların ve su hatlarını kullanan cihazların kapalı olduğu zaman sabit durması gerekir. Küçük bir sızıntıdan bahsedecek olursak vana açık iken tesisatı da kullanmıyorsanız küçük bir oynama birkaç saat içinde gerçekleşiyorsa sorun gerçekten var demektir. Fakat su kaçağı tespiti  Alibeyköy telefon hatlarımızdan bizlere ulaşan müşterilerimizin vaktini asla bu gözlem için almak istemiyoruz. Yazımızı okumaya devam edin.

Su kaçağı tespit Alibeyköy Bölge Servisi

Su kaçağı tespiti Alibeyköy borulara asla temas etmeden boru ile zemin aralığında birkaç santimetre gibi aralık olsa bile boru içi bar basıncı sesler ile ölçecek cihazlara sahiptir. Örneğin sıcak ve soğuk su hattının yan yana geçtiğini düşünelim. Sıcak hatta 10 bar basıncı varsa soğukta 8 ise hangisinde azalma olduğunu tahmin edebiliriz. Fakat bu bizim için yeterli olmayabilir. Alibeyköy su kaçağı cihazlı tesisatçı mutfağınızdaki her yeri tarayacak ve işini asla şansa bırakmadan analiz edecek, her ihtimali en az iki kere düşünerek, gereksiz ve fazladan fayans çıkartma, tahmin ile işe girişme gibi işlemlerden uzak duracaktır. Güvenilir ve ekonomik bir destekçi arıyorsanız iletişim hatlarımız sürekli açıktır. Su kaçağı tespiti Alibeyköy ekibi ile gürültüden uzak olan bir ortamda siyah uçlu adeta duvara yapışan ve oradaki sesleri emen, dalgalarını büyülten, cihaz yardımı ile gösterge halinde teknikerimize bilgi sunan ve gelişmiş kulaklığı ile analiz yapmamızı sağlayan bir cihaz kullanmaktadır. Lavabonuzun altındaki fayanstan sürekli sesler geliyor. Ölçmemiz ve sonuca ulaşmamız yarım saati pek geçmeyecektir. Fayans büyüklüklerine göre 2-3 tanesini kaldırarak, kullanılan borunun aynısından temin ederek, vanaları da kapatarak hemen değişim yapabiliriz. Bizleri tercih edin, asla pişman olmayacaksınız.

Su kaçağı tespiti Alibeyköy olarak son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz mevcuttur. Su kaçağı olan bölgeyi hiçbir kırma işlemi yapılmadan kırmadan kameralı robotlarla bakarak su kaçağını bulmaktayız. Onarımını yaptığımız bölgeyi 1 yıl garanti vermekteyiz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55