Su Kaçağı Tespiti Eyüp Tesisatçı

Su kaçağı tespiti Eyüp tesisatçı servisimiz hiç bir yer kırılmadan beton altı termal görüntü alma makinesi ile hizmet vermektedir. Su arızalarını asla bardağın duvara dayanması ve dinlenmesi şeklinde yöntemler kullanmamaktadır. Çalışma metotlarımız yazımızın devamında ve mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Su kaçağı tespiti Eyüp Tesisatçı Telefon

Eyüp tesisatçı su kaçağı tespitinde usta olan elemanlarımız lavabonuzdaki su azalmalarının sebebini bulmak için bahçe hortumuna yakın çapa sahip ve görüntü alabildiğimiz cihazı kullanarak arızayı tam olarak bulabilir. Lavabonuzu şimdi incelerseniz hemen altında S harfini andıran girintili, çıkıntılı bir boru göreceksiniz. Elinizi yıkadınız, su bu hat ile kanalizasyona ulaşır. Bu kısımdaki aksaklık genelden hemen halledilirken, kaçak giderin metrelerce derinin de bile olabilir. Eyüp su kaçağı tespiti telefon numaramız ile bizleri evine davet müşterilerimizde bu tip sorunları gördüğümüz takdirde, giderin için robot cihazın uç bölümünü göndeririz ve kablosuz kamera ile hemen görüntü almaya başlarız. Sadece görüntü değil, eğim, suyun gitmede zorlandığı bölümleri de test ederek sızdıran boruyu hemen değiştirebiliriz. Su kaçağı tespiti Eyüp tesisatçı sıcak su bağlantısı olan lavabo musluğunun eskisi gibi tazyikli akmak bir kenara dursun çok cılız akıyorsa yoğun miktarda su sızdırma şikâyeti görülüyor olabilir. Sıcak su oluşturma ürününe yeterince su geldiğinden emin olun, burada bir sıkıntı yoksa Eyüp su kaçağı cihazlı tesisatçı şimdi arayın ve lavabo başta olmak üzere zemin ve duvar bölümlerinde ne kadar plastik yada demir boru varsa yerlerini bulalım, araştıralım ve sadece emin olduğumuz zaman sorunun büyüklüğüne göre tadilat yapalım. Müşteri dostu ve evinize en az maddi hasar verecek çözümlerle beraber çıkarılan fayansları yerine eskisi gibi takacağımızın sözünü şimdiden verebiliriz.

Su kaçağı tespiti Eyüp tesisatçı firması olarak son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz mevcuttur. Su kaçağı olan bölgeyi hiçbir kırma işlemi yapılmadan kırmadan kameralı robotlarla bakarak su kaçağını bulmaktayız. Onarımını yaptığımız bölgeyi 1 yıl garanti vermekteyiz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Asıl sorun borularda tıkanıklıktan oluşuyor olabilir. Tıkanıklık varsa su gitmeyecektir ve atık su maalesef geri gelecektir. Banyo gideri, tuvalet yada klozet gibi olmayıp pompa desteğini sınırlı olarak kullanabilirsiniz. Peki, biz ne yapıyoruz? su kaçağı tespiti eyüp tesisatçı çalışanımız banyonuza gelir su halen birikinti halinde iken kamera yerleştirir ve boruda ilerleme kat eder. Diğer personel kamera ile analizleri inceler ve görüntüden yola çıkarak sonuca varmaya çalışır. Arızanın tanımını cihaz zaten yapacaktır. Ayrıca tıkanıklığı açma veya boruda çatlama varsa banyo içindeki giderde kalmış yada alt komşunuza kadar ulaşıyorsa birkaç gün içinde tüm tadilatı tamamlayabiliriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55