Merter Su Kaçağı Tespiti

Merter su kaçağı tespiti gerek sıhhi tesisat gerekse diğer borulardaki zararları ortadan kaldırmak ve yeniden kullanılabilir hale getirmek için tüm gücü ile çalışmaktadır. Eğer evinizde su sızıntısı sorunu var ise yer tespiti için son teknoloji cihazlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Su kaçağı tespit bulma Merter

Merter su kaçağı tespitinde bu sorumuzda kastettiğimiz atık borudaki sızıntının bulunmasıdır. 3 cihazın hepsini bu örneğimizde test edelim. Canlı görüntü veren kamera gider içine gönderilir ve ilerlemesi sağlanır. Teknisyen görüntüyü, eğimi ve varsa boruda hasarı inceler ve şüpheli kısımları işaretler. Akustik cihazın bir ucunu kulağına, diğerini klozetin olduğu banyo yada lavabodaki fayanslara ayarlayan personelimiz atık suyun tam yerini tespit eder. Son aşamada ise termal kameradan yararlanmamız gereksiz fayans çıkartma-yeniden takma gibi sorunları yaşamamızı engelliyor. Termal kamera zemine çok yaklaştırılır ve içeriden görüntü alınır. Kastettiğimiz plastik yada farklı malzemeden üretilmiş bile olsa borunun yerini görmektir. Artık kaç tane fayans çıkartacağımızı, hangisi olacağını, çıkardıktan sonra hangi tip yeni boru takılacağını biliyoruz. Merter su kaçağı tespiti telefon hatlarımız açık ve profesyonellerden yardım alınız.

Kanalizasyon giderinde sorun var!

Merter su kaçağı tespitinde bugün atık sular üzerine yazmaya devam ediyoruz. Lavabo, klozet, tuvalet hepsi gider hatları ile kanalizasyona kadar ulaşır. Elbette apartmandan kanalizasyona gitmesi biraz zaman alacak fakat sızıntı varsa öncelikle koku yada sizin, komşunuzun evinde miktarı az bile olsa aralıklardan sıkıntı vermeye devam edecektir. Merter su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak ses sistemleri üzerine tasarlanmış cihazımızı tüm duvar, zemin veya üst kattaki zemine giderek analiz edebiliriz. Kulağımız ile duymamızın zor hatta imkânsız olduğu seslerin seviyesini yükselten bu cihazımız ile klozet sifonu çalıştırılmadığı halde halen kaçak varsa bunu tespit etmek bizim görevimizdir.

Merter Cihazlı Su Tesisatçısı

Merter su kaçağı tespitinde uyarı niyetinde tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Klozet yada normal tuvalet olsun, çoğunun gider kısmı demir değil plastik borudan yapılmıştır. Siz küçük cam kırıkları ile dolu malzemeleri klozete attığınızda minimal bile olsa hasar alabilir. Gerisi de tamamen bu bölgenin zayıflamasını sağlayacak kaliteli yerine ucuz kimyasalların yada suda çözünme olasılığı hemen değil uzun sürede gerçekleşen ana malzemesi kâğıt olan ürünlerdir.

Merter su kaçağı tespiti olarak son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Güngören’in tüm ilçelerine servisimiz mevcuttur. Su kaçağı olan bölgeyi hiçbir kırma işlemi yapılmadan kırmadan kameralı robotlarla bakarak su kaçağını bulmaktayız. Onarımını yaptığımız bölgeyi 1 yıl garanti vermekteyiz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55