Su Kaçağı Tespiti Yenibosna

Su kaçağı tespiti yenibosna nitelikli ve teknik donanım olarak gelişmiş özelliklere sahip personelimiz ile zemin ve duvarlara döşenen tesisat bozukluklarını durdurmak için yanınızdadır.

Su Kaçağı Tespiti İstanbul Yenibosna

Su kaçağı tespiti yenibosna tatlı su borularını ele alırsak bulunduğunuz ildeki şehir şebekesindeki kireç oranı baz alınmalıdır. Bu biraz da suyun tuzluluk oranı ile alakalıdır. Kuzeyde tuzluluk oranı fazla iken güneyde daha az olduğu söylenebilir. Söz konusu İstanbul ve suyun nereden tedarik edildiği de dikkate değer bir konudur. Temiz su borusunda hava alınacak bir yer varsa yosun gibi otların büyümesi sağlanabilir. Kireç ise borunun içinde oluşur ve su ısıtıcılarının dip kısmındakiyle aynıdır. Önemli olan bir kulağınızın “boruda acaba sızdırma var mı?” sorusuna yanıt bulmaktadır. Kireç birikmesi artması ve zamanla boruyu zayıflatması bir ihtimal olup boru eğer büyük ise apartmanda ciddi bir oranda su tahliyesi başlatılması gerekebilir. Yenibosna su kaçağı tespiti telefonumuz ile bizlere ulaşın ve benzer problemleri hemen çözelim.

Su kaçağı tespiti yenibosna tesisatçı olarak karşılaştığımız kireçlenen borularda zayıflama, eskime, hasarlı hale gelme ve ilk başta küçük sızıntılar ile başlayan ve fark edilmesi baya bir zaman alırsa eğer gür çıkan su sesleri ile anlayacağımız boyutlara kadar ulaşabilmektedir. Her zaman suçu kirece atmamamız gerekir. Seçilen boruda gerçekten ucuza gidilmiş ise 5-10 sene sonra oluşabilecek bu sorun daha erkene alınmış olabilir. Ayrıca periyodik olarak Yenibosna su kaçağı cihazlı tesisatçı yardımı ile analizlerin yapılması, sızdırmazlık testlerinin uygulanması, sorun varsa ortaya çözümün konması gibi hazırlıklı gelerek müdahale edecek bir ekiple beraber çalışmalısınız.

Su kaçağı tespiti Yenibosna olarak son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz mevcuttur. Su kaçağı olan bölgeyi hiçbir kırma işlemi yapılmadan kırmadan kameralı robotlarla bakarak su kaçağını bulmaktayız. Onarımını yaptığımız bölgeyi 1 yıl garanti vermekteyiz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Su kaçağı tespiti yenibosna her zaman yanınızda ! bir borunun temiz veya atık suyu kaçırdığını, tutamadığını düşünelim. Evinize geliyoruz, en başta tuvalet, banyo ve mutfak olmak üzere tüm duvar, zemini cihazlarımız ile tarıyoruz. Beton ve fayansın yapısını bozacak bir işlem değildir. Sadece sesleri takip eden personelimiz borunun çapı 4-5 cm olsa bile vanayı açık tutarak çalışma yaptığımızı söylersek bu tipte sorunları bile hemen bulabiliriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55