Su Kaçak Tespiti Bakırköy

Su kaçak tespiti Bakırköy ekibi ile aynı gün hizmet için 0212 674 69 83 Bakırköy semtinde yaşayanlar başınıza pek çok tesisat hataları gelmiş olabilir. Aradığınız külfeti az, maddi olarak yüksek olmayan, ekonomik çözümler içeren ve en önemli modern teknikler ise bizleri arayın.

Bakırköy su kaçağı tespiti ayaklarımızın bastığı halıların yıkanmadığı halde biraz ıslak hatta nemli olduğunu mu düşünüyorsunuz. Yepyeni halınız bu sebeple hafif küf yada paslanma sorunu ile mi karşı karşıya duruyor? O odanızda rutubet dikkatinizi çekti mi? Bu bir sızıntı göstergesi olabilir ve incelememizde fayda var. Diğer taraftan tatile yada şehir dışına giden kişiler özellikle su vanalarındaki sayaç rakamlarını bir kâğıda not etmelerini öneriyoruz. Evinizdeki şebeke suyunu kullanabilecek tüm muslukları yada elektronik aksamı kapatın ve tatile gidin. Rakamda önemli bir artış varsa büyük oranda boruda sızdırma da var demektir. Acilen ve vakit kaybetmeden bakırköy su kaçak tespiti telefon ile bizleri arayın, şikâyetinizi iletin, personelimiz ivedilikle hemen gelsin.

Su kaçağı tespiti bulma BAKIRKÖY servisi

Su kaçak tespiti Bakırköy halk arasında “kırmadan tespit” olarak yayılan bu özellik ile elektromanyetik amfi cihazı, elektro akustik gibi makineler yardımı ile boruyu görmek ve içinde sesleri bile ölçmemiz mümkün. 2 örnek ile tanımlamak istiyoruz. bakırköy su kaçağı cihazlı tesisatçımızı aradınız ve lavabo kısmından minimal düzeyde bile olsa su sesi geldiğini düşünüyorsunuz. Teknikerimiz geliyor ve uç kısmı termal kamera olan cihazı zemine yaklaştırıyor. Cihaz hemen sert fayansın altındaki borudan görüntü alıyor. Karşımızda tesisat haritası var. Akustik özellikli makinemiz ise sesleri dinleyecektir. Bir fayans çıkarmamız bile vanayı açıp, kapatmamız ile sizlerin de fark edeceği kaçağı gözler önüne serecek. Ayrıca zeminlerde sabit duran fayansları çıkardıktan sonra eski haline getirmek yine bizim görevimiz arasındadır.

Su kaçak tespiti Bakırköy servisi ile hiçbir tadilat zararı vermeden müdahale edebileceğimiz kısımlardan birisi olan kapalı devre sistemi yani peteklerdeki sızıntıları bugün konuşmak istiyoruz. Sistem sert metalden üretilmiş olsa bile çatlak ve delinmeler her zaman oluşabilir ve damla damla halinde görülebilecek bu aksaklıklarda yeni bir tesisat almanıza gerek yok. Mineral kristal solüsyonu ismi verilen kapatıcı ile tampon oluşturabilir ve 24 saat kurumaya bıraktıktan sonra eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Duvarın içinde olsa bile boruları çıkarmadan tamir yapılabilecek bir yöntem olduğunu eklemekte fayda var.

Su kaçak tespiti Bakırköy olarak son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz mevcuttur. Su kaçağı olan bölgeyi hiçbir kırma işlemi yapılmadan kırmadan kameralı robotlarla bakarak su kaçağını bulmaktayız. Onarımını yaptığımız bölgeyi 1 yıl garanti vermekteyiz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55