tesisatta su kaçağı taraması

Tesisatta su kaçağı taraması yapan İstanbul firmaları arasında Uzman Tesisat kameralı cihazla kırmadan dökmeden su kaçağı tespit bulma servisi 99 TL fiyatla vermektedir. Sizde yapının kırılmadan kaçakların tespiti ve tamiri için bizi arayabilirsiniz.

Dairede su kaçağı taraması yapan İstanbul firmalarının listesi başında Uzman Tesisat gelmektedir Avupa ve Anadolu Yakasında servis noktaları , gezici servis araçları ile en uygun fiyata 2 yıl garantili hizmet veriyoruz.

Su Kaçağı Arama Tarama Çalışması

Tesisatta su kaçağı tarama cihazları kullanarak nereden kaçak kaynak yaptığını buluyor ve tamir ediyoruz.Tesisatta su kaçağı taraması alanında uzman personelimiz ile sizlere sunduğumuz hizmetlerden birisidir. Su kaçağı gibi tesisat sorunlarının çözümünde sizlere kısa sürede sorunun çözümünü sunmamız için vakit kaybetmeden firmamıza ulaşmalısınız.

Su kaçağı sorunlarında firma çalışanları olarak sorunun her zaman kısa sürede ve etkili bir şekilde çözülmesi bizim için önemlidir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, kaliteli bir çalışma yapmak adına son teknoloji kaçak tespit cihazlarını kullanmayı tercih ediyoruz. Binada su kaçağı taraması hizmetinde kullandığımız akustik dinleme cihazları bizlere temiz su boruları ve kalorifer tesisatındaki kaçak noktalarını bulmak için yardımcı olmaktadır.

Tesisatta su kaçağı taraması işlemi sırasında kullandığımız akustik dinleme cihazı zemin ve duvarlardaki kaçak noktalarından çıkan suyun sesini duymamıza yarıyor. Burada bahsettiğimiz su sesi oldukça kısık seste dahi olsa duyulabilmektedir. Çünkü kullandığımız cihaz sayesinde sesler daha iyi algılanabilmekte ve sesleri yükselterek kulaklıklar yardımı ile duymamızı sağlamaktadır. Bu da tesisat boruları üzerindeki bütün kaçak noktalarını bulmamamıza yardımcı olmaktadır. Temiz su boruları ve kalorifer tesisatının geçtiği her nokta sensörler yardımı ile incelenmektedir. Kaçak noktasından çıkan suyun sesi ise kulaklıklar yardımı ile çalışanlarımız dinlemekte ve kaçak noktasının olduğu yeri tespit etmektedir. Kaçak noktasından çıkan suyun sesi bizlere kaçak noktasının ne kadar büyük olduğu konusunda da bilgi vermektedir. Buradan algılanan ses doğrultusunda kaçak noktasının nasıl tamir edileceği konusunda fikir sahibi oluyoruz. Eğer kaçak noktası oldukça küçük ise işte o zaman kimyasal ilaç ile kaçak noktası kapatılıyor. Ama küçük bir delik değil ise o zaman küçük bir alanda fayanslar üzerinde kırma işlemi yapılarak kaçak noktası kapatılıyor. Bu kapatma işlemini yapmak için klozete, küvete, lavaboya, mutfak lavabosuna zarar vermemek için en iyi yöntemi bulmaya çalışıyoruz. Yaptığımız kırma işlemi sonrası kaçak noktasını tamir edip burayı tekrar kapatıyoruz. Bu şekilde sizleri yeni bir fayans ustası bulma ve yeni malzeme alma derdinden de kurtarıyoruz.

Tesisatta su kaçağı taraması kaçak noktasını tamir etme, kimyasal ilaçlar ile kaçak noktasını kapatma gibi uygulamalar için firma yetkililerimizi arayarak bizlerden yardım alabilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55