istanbul levent kamera ile su kaçağı tespiti yapan firma

İstanbul levent kamera ile su kaçağı tespiti yapan firma Uzman Tesisat aynı gün içinde yapılarda meydana gelen sızıntılarının yerini bularak onarım işlemlerini yapar. Vakit kaybetmeden tesisat kaçağını kameralı sistemle buldurun fazladan bir yer kırılmadan tesisat problemi giderilsin.

Levent su kaçağı tespiti için terihiniz Uzman Tesisat hem kameralı cihazla hemde ses dinleme makineleri ile kaçağın yerini noktasal olarak bulup gereken tamir işlemlerini yapmaktadır.

Levent Servisine Ulaşmak İçin Tıkla Ara

Levent Su Kaçağı Tespit Bulma Servisi

İstanbul levent kamera ile su kaçağı tespiti topraktan binaya, eve sızan suları makineyle bulan firmadır. Duvarda ıslaklık, nem olan yerleri gören nem ölçer makine kullanarak nerede sızıntının toplandığını anlayabiliriz. Her zaman su kaçakları tesisatta oluşacak değildir. Bahçe toprağındaki ıslaklık ve apartmanda izolasyon yapılmaması, su sızıntısı oluşturabilecek bir başka etmendir. Islak kalan alanı makineyle bulup, önlemleri ekiplerimiz alabilir.

İstanbul levent kamera ile su kaçağı bulma otopark su kaçaklarını onaran firmadır. Apartman otoparkında su kaçağı şikayetleri için uygun fiyatları olan ekiplerimizi arayabilirsiniz. Genelde bahçe katına yerleştirilen otopark, bina bodrumu gibi alanlarda yer alırsa otoparka tavandan su damlaması var gibi sorunlar görülebilir. Bazen ise duvara izolasyon yapılmamıştır ve ıslaklık yağmurlu havalarda veya topraktan suyu çekerek kendisini belli edebilir. Otopark su sızıntısının yerini tespit etmek için döşenmiş tesisata basınç testi yapar ve sızıntının su borularından gelip gelmediğini anlarız. Örneğin, otoparkın üstündeki daire için bunu yapabiliriz. Eğer baskın bir atık kokusu varsa ilgili tüm dairelerde kameralı su kaçağı tespiti makinesi kullanarak su kaçağı bulan firmalar olarak gider kanalı içine yine tadilat işi çıkarmadan görüntü alarak sızıntı noktalarını dikkatlice görüntüleriz.

İstanbul levent kamera ile su kaçağı tespiti betonun su sızdırmasını ilaçla kapatan, onaran servistir. Gider, temiz su tesisatında kaçak tamiri için her zaman onarım sıvıları mevcuttur ve kanal içine gönderilecek bir makineyle yapılır. Daha büyük sızıntılar için ise tesisatın yerini saptayacak akıllı dedektör makineler ile de kaliteli çözümler getirebiliriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55