su kaçağı tespit fiyatları

Su kaçağı tespit fiyatları İstanbul genelinde 99 TL dir normal daire su kaçağı tespiti ve bulma fiyatı budur dublex veya iş yerleri için ayrıca fiyat alınız. Uzman tesisat olarak 1999 yılından günümüzde kameralı cihazlarla su kaçağı bakımı ve onarımı yapıyoruz.

Su kaçağı oldukça büyük bir sorun gibi görünse de aslında kısa sürede çözülebilecek oldukça basit bir sorundur. Alanında uzman olan ve son teknoloji aletleri kullanan tesisat firmaları ile iletişime geçtiğiniz zaman 2-3 saat gibi kısa sürede çözülebilecek bir sorundur. Su kaçağı tespit fiyatları ise kaçağın durumuna göre 99 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Firmaların Su Kaçağı Bakım Ücreti Ne Kadar

Su kaçağı tespiti yapan firmalar arasında yerini alan firmamız her zaman müşterilere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bunun için de her zaman en son teknolojiyi kullanmaktadır. Dinleme cihazları, kameralar, test pompaları ve özel termal kameralar gibi aletler tesisat firmamız tarafından su kaçaklarının tespiti için kullanılmaktadır. Bu aletlerin her birinin özellikleri ve yapıları farklıdır. Bu nedenle de farklı tesisat boruları için kullanılmaktadır. Kameralar pis atık su boruları için, dinleme cihazları temiz su boruları ve kalorifer sistemi için, özel termal kameralar da sıcak su borularındaki tesisat kaçaklarının tespiti için kullanılmaktadır. Bu aletleri kullanan ustalar ise alanında uzman olan ve işini en iyi şekilde bilen, uygulayan ustalardır.

Su kaçağı tespiti için son teknoloji aletleri kullanmamız ve alanında uzman olan personel ile çalışmamız işimizi kısa sürede etkili bir şekilde yapmamızı sağlamaktadır. Su kaçağı tespitinde bu aletleri kullandığımız için kesinlikle evinizde bir kırıp dökme işlemi yapmayız. Bu da işimizin kısa sürede bitmesine ve ustalarımızın fazla emek sarf etmeden kaçağı bulmalarına yardımcı olmaktadır. Su kaçağı bulunduktan sonra da bazen kırmadan su kaçağı tamiri yapılırken bazen de sadece birkaç fayans kırarak su kaçağı sorununu ortadan kaldırıyoruz. Bütün bu işlemlerde sadece 2-3 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Bu nedenle de yaptığımız işin ücreti olarak sadece 2-3 saat içerisinde yaptığımız işin, verdiğimiz emeğin karşılığını alıyoruz.

Birçok kişi kullandığımız aletler nedeniyle ve firmamızın bilinilirliği nedeniyle ücretinde çok pahalı olacağını düşünmektedir. Bu nedenle de firmamızı aramak yerine sıradan bir tesisat firmasını arayarak kısa sürede uygun bir fiyat ile yapılabilecek bir kaçak sorununu daha masraflı ve günlerce bitmek bilmeyen bir iş haline getirmektedir. Bütün bu sorunları yaşamak istemiyorsanız eğer 99 TL ye, tesisatınızda var olan kaçak sorununu kısa sürede ortadan kaldırmamız için bize ulaşabilirsiniz. Su kaçağı tespit fiyatları ile ilgili internette araştırma yaptığınızda çok yüksek fiyatlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ama siz bu fiyatlara inanmayın ve firmamıza ulaşarak kaliteli hizmeti uygun bir ücret karşılığında alın.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55